WEBINÁŘ: NÁSTUP DO ŠKOLKY

Nastupuje vaše dítě v září do školky a chcete vědět, jak jej nejlépe připravit na tuto velkou životní událost?  

Po roce je tu opět jedinečná příležitost se zúčastnit oblíbeného webináře na téma NÁSTUP DO ŠKOLKY. 

Kdy? Ve čtvrtek 25. 7. 2024 od 20:00 hodin.
Nemůžete se zúčastnit, ale chcete vidět alespoň záznam? Žádný problém!

volných míst celkem
40

Mgr. Kamila Ryšánková

Krásný den, dovolte mi se Vám představit. Jméno již znáte, působím jako psycholožka zaměřující se na práci s dětmi a jejich rodiči. Před rodičovskou dovolenou jsem působila jako psycholog ve zdravotnictví v nemocnici na dětském oddělení a v ambulanci dětské klinické psychologie. Aktuálně se i na rodičovské dovolené věnuji práci s dětmi a jejich rodiči a dále se v oblasti psychologie vzdělávám. V současné době jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku KBT Mezinárodního institutu Odyssea a absolventkou  výcviku v psychoterapeutické metodě Psychoterapie hrou pod PTI. A právě nyní také nabízím nejen online kurzy, které jsou  vytvořené na míru rodičům na základě jejich podnětů, ale také oblíbené živé webináře!

NÁSTUP DO ŠKOLKY

V první části vám přiblížím, v jakém vývojovém období se teď dítě nachází a co je pro něj přirozené. Pokusím se vám srozumitelně vysvětlit, jaká jsou konkrétní specifika při nástupu dětí do mateřské školy či dětské skupinky. Dozvíte se, jak se liší nástup dvouletého a tříletého dítěte. Zjistíte bližší informace k průběhu adaptace dítěte, vytváření vztahu s učitelem a zvládnutí odloučení. Odpovíme si na otázky, co očekávat po nástupu dítěte do školky. Samozřejmostí webináře jsou i praktické tipy jak připravit dítě k nástupu do školky a jak o tom s dítětem komunikovat a zvládnout velké emoce.

Po skončení našeho setkání obdržíte ještě ten den záznam, který pro vás bude k dispozici 7 dní. To znamená, že si jej můžete kdykoliv a kdekoliv po tuto dobu pustit, pokud se z jakéhokoliv důvodu nebudete moci zúčastnit živého webináře. 

Po skončení webináře obdržíte do své e-mailové schránky stručný souhrn našeho setkání v podobě PDF dokumentu, který vám zůstane již navždy a můžete tak do něj kdykoliv nahlédnout.

dní
hodin
minut
sekund

JAK PROBĚHNE ONLINE SETKÁNÍ?

Jednoduše, po odeslání objednávkového formuláře a zaplacení webináře Vám do e-mailu přijde potvrzení o rezervaci vašeho místa. V ranních hodinách v den našeho webináře vám do e-mailu zašlu přístupové údaje k setkání. Potkáme se přes platformu Zoom, proto pokud ji ještě neznáte, je nejvyšší čas se s ní poznat! 🙂 Je to velmi jednoduché, stačí mít nainstalovanou aplikaci ZOOM v mobilu nebo počítači a posléze se přes zadané údaje přihlásit k webináři. 

JAK SE PODÍVÁM NA ZÁZNAM?

I tento krok je naprosto jednoduchý. Ještě večer po skončení webináře obdržíte do e-mailu přístup k záznamu. Nezáleží, zda se webináře živě zúčastníte či nikoliv, záznam bude k dispozici všem, co si webinář zakoupí, a to po dobu 7 kalendářních dnů, tedy do čtvrtka 1. srpna 23:59.

MÁTE ŠTĚSTÍ - VOLNÁ MÍSTA!