KURZ: INTIMITA U DĚTÍ

Chcete vědět, jak mluvit s malými dětmi o sexu? Zajímá vás, jak vhodně zareagovat na otázky týkající se početí miminka, sebeuspokojování, nahoty a obecně intimního života? 

Zpracovala jsem pro vás do dvou přehledných videí ty nejdůležitější informace.

z vás již prošlo kurzem
0 +

Mgr. Kamila Ryšánková

Krásný den, dovolte mi se Vám představit. Jméno již znáte, působím jako psycholožka zaměřující se na práci s dětmi a jejich rodiči. Před rodičovskou dovolenou jsem působila jako psycholog ve zdravotnictví v nemocnici na dětském oddělení a v ambulanci dětské klinické psychologie. Aktuálně se i na rodičovské dovolené věnuji práci s dětmi a jejich rodiči a dále se v oblasti psychologie vzdělávám. Věnuji se nedirektivní terapii hrou. V současné době jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku KBT Mezinárodního institutu Odyssea. A právě nyní také nabízím nově online kurzy, které jsou  vytvořené na míru rodičům na základě jejich podnětů. 

INTIMITA U DĚTÍ

Kurz je zaměřen na témata, která jsou úzce spjata se sexuálním zdravím a výchovou u malých dětí.

Provedu vás jednotlivými vývojovými obdobími týkající se vnímání vlastního těla a jeho objevování.

Připravila jsem si pro vás témata jako sebeuspokojování v dětském věku, objevování rozdílů mezi pohlavími, stydlivost, nahota a reprodukce.

Vysvětlíme si, kdy a jak s dítětem o těchto důležitých tématech mluvit.

Zjistíte, kdy je vhodné zpozornět a jaké materiály můžete využít. 

Řekneme si, co by děti měly vědět před nástupem do školy a před nástupem puberty.

Po zaplacení kurzu obdržíte do své e-mailové schránky stručný souhrn kurzu v podobě PDF dokumentu, který vám zůstane již navždy a můžete tak do něj kdykoliv nahlédnout.

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Po zaplacení obdržíte ihned do vašeho e-mailu přihlašovací údaje ke kurzu. Můžete tak okamžitě čerpat informace! 

Součástí kurzu je krátký materiál s poznámkami, který vám zůstane NAVŽDY.

PŘÍSTUP K VIDEÍM

Přístup ke svému účtu budete mít zpřístupněn na dobu 30 dní od zaplacení. Během této doby lze kurz přehrávat jakkoliv – přes mobil, počítač, tablet, televizi. Spustíte jej samozřejmě z domova, chaty, ze zahraničí. Zkrátka odkudkoliv kdykoliv. 🙂

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ