KURZY POROZUMĚT

Vítám vás na mém webu. V současné době zde naleznete 5 témat, která si můžete zakoupit, konkrétně jde o témata Hněv u batolat, Hněv v mateřství, Nástup do školky, Intimita u dětí, Narození sourozence. Detailní informace o kurzech si můžete přečíst v jednotlivých podstránkách.

Každý kurz jsem zpracovávala několik týdnů, obsahuje tedy ty nejdůležitější informace. Kurzy se opírají o vědecké poznatky, ve všech kurzech uvádím použité zdroje a především se ve videích se snažím mluvit srozumitelně tak, aby každý z vás porozuměl tématu, které ho zajímá. Cena kurzu je stanovena na 749 korun.

z vás již prošlo alespoň jedním z kurzů
0 +

Mgr. Kamila Ryšánková

Krásný den, dovolte mi se Vám představit. Jméno již znáte, působím jako psycholožka zaměřující se na práci s dětmi a jejich rodiči. Před rodičovskou dovolenou jsem působila jako psycholog ve zdravotnictví v nemocnici na dětském oddělení a v ambulanci dětské klinické psychologie. Aktuálně se i na rodičovské dovolené věnuji práci s dětmi a jejich rodiči a dále se v oblasti psychologie vzdělávám. Věnuji se nedirektivní terapii hrou. V současné době jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku KBT Mezinárodního institutu Odyssea. A právě nyní také nabízím nově online kurzy, které jsou  vytvořené na míru rodičům na základě jejich podnětů. 

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Po zaplacení obdržíte ihned do vašeho e-mailu přihlašovací údaje ke kurzu. Můžete tak okamžitě čerpat informace! 

Součástí kurzu je krátký materiál s poznámkami, který vám zůstane NAVŽDY.

PŘÍSTUP K VIDEÍM

Přístup ke svému účtu budete mít mimořádně zpřístupněn na dobu 30 dní od zaplacení. Během této doby lze kurz přehrávat jakkoliv – přes mobil, počítač, tablet, televizi. Spustíte jej samozřejmě z domova, chaty, ze zahraničí. Zkrátka odkudkoliv kdykoliv. 🙂

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ