NÁSTUP DO ŠKOLKY

V první části kurzu vám přiblížím, v jakém vývojovém období se teď dítě nachází a co je pro něj přirozené. Pokusím se vám srozumitelně vysvětlit, jaká jsou konkrétní specifika při nástupu dětí do mateřské školy či dětské skupinky. Dozvíte se, jak se liší nástup dvouletého a tříletého dítěte.

V této části vám řeknu bližší informace k průběhu adaptace dítěte, vytváření vztahu s učitelem, zvládnutí odloučení. Dále se dozvíte, co očekávat po nástupu dítěte do školky. Samozřejmostí jsou i praktické tipy jak připravit dítě k nástupu do školky a jak o tom s dítětem komunikovat a zvládnout velké emoce. Celý kurz má 2 hodiny a 39 minut.

HNĚV U BATOLAT

V první části kurzu vám přiblížím, v jakém vývojovém období se teď dítě nachází a co je pro něj přirozené. Pokusím se vám vše srozumitelně vysvětlit, abyste porozuměli tomu, jak funguje v batolecím věku dětský mozek. Budu mluvit o dětských emocích a společně si dáme do souvislostí hněv s fungováním dětského mozku v batolecím období.

V této části vám řeknu o spouštěčích velkých emocí a názorně vysvětlím, jak s dítětem emočně náročné situace zvládnout. Samozřejmě se zaměřím na několik nejčastějších situací, které s vaším batoletem řešíte. Vysvětlím zde také některé nástroje, jak s dítětem hněvem projít a společně to zvládnout. Celý kurz je protkaný otázkami k zamyšlení pro vás a jednoduchými úkoly, které si doma můžete vyzkoušet. Celý kurz má 2 hodiny a 24 minut.

HNĚV V MATEŘSTVÍ

Na úvod kurzu Vám řeknu něco o emocích a zaměřím se trochu víc na hněv. Pokusím se, abyste porozuměli tomu, odkud se hněv po narození dítěte bere a proč na dětský vztek reagujete vlastním vztekem.

Praktická část bude obsáhlejší než teoretická. Budu mluvit o strategiích, jak se svými emocemi pracovat. Představím vám jednoduché nástroje, díky kterým budete moct lépe porozumět svým emocím a budete je moct zařadit do běžného fungování ve vašem životě. Celý kurz má 2 hodiny a 10 minut. 

0
rodičů již absolvovalo alespoň jeden z nabízených kurzů

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

V případě, že si zakupujete kurz pro sebe, obdržíte přihlašovací údaje ke kurzu ihned po zaplacení. Můžete tak okamžitě čerpat informace! 

 

Pokud kurz zakupujete jako dárek, obdržíte do e-mailu odkaz na e-voucher, který si sami doma vytisknete a předáte obdarované osobě. Nebo tuto práci přenechejte mě a já vám kvalitně vytištěný voucher odešlu až k vám domů na jakoukoliv adresu v Evropské unii a můžete tak hodit starosti s tiskem za hlavu. 🙂 Veškeré informace k uplatnění voucheru naleznete v e-mailu a také na samotném voucheru.

 

Součástí kurzu je krátký materiál s poznámkami, který vám (nebo obdarované osobě) zůstane NAVŽDY. 

NA JAK DLOUHO ZÍSKÁM PŘÍSTUP?

Přístup ke svému účtu budete mít zpřístupněn na dobu 30 dní od zaplacení, pokud je kurz přímo pro vás. Pokud kurz kupujete jako dárek, obdržíte voucher, který je platný do 31.12.2023 a teprve po aktivaci voucheru obdarovanou osobou začíná běžet 30denní přístup ke kurzu. Během této doby lze kurz přehrávat jakkoliv – přes mobil, počítač, tablet, televizi. Spustíte jej samozřejmě z domova, chaty, ze zahraničí. Zkrátka odkudkoliv kdykoliv. 🙂

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ