KURZY POROZUMĚT

Vítám vás na mém webu. V současné době zde naleznete 5 témat, která si můžete zakoupit, konkrétně jde o témata Hněv u batolat, Hněv v mateřství, Nástup do školky, Intimita u dětí, Narození sourozence. Detailní informace o kurzech si můžete přečíst v jednotlivých podstránkách.

Každý kurz jsem zpracovávala několik týdnů, obsahuje tedy ty nejdůležitější informace. Kurzy se opírají o vědecké poznatky, ve všech kurzech uvádím použité zdroje a především se ve videích se snažím mluvit srozumitelně tak, aby každý z vás porozuměl tématu, které ho zajímá. Cena kurzu je stanovena na 749 korun.

0 +
z vás již prošlo alespoň jedním z kurzů

Mgr. Kamila Ryšánková

Krásný den, dovolte mi se Vám představit. Jméno již znáte, působím jako psycholožka zaměřující se na práci s dětmi a jejich rodiči. Před rodičovskou dovolenou jsem působila jako psycholog ve zdravotnictví v nemocnici na dětském oddělení a v ambulanci dětské klinické psychologie. Aktuálně se i na rodičovské dovolené věnuji práci s dětmi a jejich rodiči a dále se v oblasti psychologie vzdělávám. V současné době jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku KBT Mezinárodního institutu Odyssea a taky frekventantkou výcviku v psychoterapeutické metodě Psychoterapie hrou pod PTI. A právě nyní také nabízím nejen online kurzy, které jsou  vytvořené na míru rodičům na základě jejich podnětů, ale také oblíbené živé webináře!

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Po zaplacení obdržíte ihned do vašeho e-mailu přihlašovací údaje ke kurzu. Můžete tak okamžitě čerpat informace! 

Součástí kurzu je krátký materiál s poznámkami, který vám zůstane NAVŽDY.

PŘÍSTUP K VIDEÍM

Přístup ke svému účtu budete mít mimořádně zpřístupněn na dobu 30 dní od zaplacení. Během této doby lze kurz přehrávat jakkoliv – přes mobil, počítač, tablet, televizi. Spustíte jej samozřejmě z domova, chaty, ze zahraničí. Zkrátka odkudkoliv kdykoliv. 🙂

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ