KURZ: HNĚV U BATOLAT

Zajímá vás, proč vaše dítě často zachvátí vztek? Chcete porozumět fungování dětského mozku v batolecím období? Zajímají vás tipy, jak zvládnout toto náročné období? 

Pokud jste si odpověděli na otázky ANO, tak je tento kurz přímo pro vás.

z vás již prošlo kurzem
0 +

Mgr. Kamila Ryšánková

Krásný den, dovolte mi se Vám představit. Jméno již znáte, působím jako psycholožka zaměřující se na práci s dětmi a jejich rodiči. Před rodičovskou dovolenou jsem působila jako psycholog ve zdravotnictví v nemocnici na dětském oddělení a v ambulanci dětské klinické psychologie. Aktuálně se i na rodičovské dovolené věnuji práci s dětmi a jejich rodiči a dále se v oblasti psychologie vzdělávám. Věnuji se nedirektivní terapii hrou. V současné době jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku KBT Mezinárodního institutu Odyssea. A právě nyní také nabízím nově online kurzy, které jsou  vytvořené na míru rodičům na základě jejich podnětů. 

HNĚV U BATOLAT

V úvodu se dozvíte, v jakém vývojovém období se teď dítě nachází a co je pro něj přirozené. Pokusím se vám vše srozumitelně vysvětlit, abyste porozuměli tomu, jak funguje v batolecím věku dětský mozek. Budu mluvit o dětských emocích a dám do souvislosti hněv s fungováním dětského mozku v batolecím období. Dozvíte se více informací o velkých emocích a názorně vám vysvětlím, jak s dítětem emočně náročné situace zvládnout. Zaměřím se na několik nejčastějších situací, které s vaším batoletem řešíte. Vysvětlím některé nástroje, jak s dítětem hněvem projít a společně to zvládnout. 

Po skončení webináře obdržíte do své e-mailové schránky stručný souhrn našeho setkání v podobě PDF dokumentu, který vám zůstane již navždy a můžete tak do něj kdykoliv nahlédnout.

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Po zaplacení obdržíte ihned do vašeho e-mailu přihlašovací údaje ke kurzu. Můžete tak okamžitě čerpat informace! 

Součástí kurzu je krátký materiál s poznámkami, který vám zůstane NAVŽDY.

PŘÍSTUP K VIDEÍM

Přístup ke svému účtu budete mít zpřístupněn na dobu 30 dní od zaplacení. Během této doby lze kurz přehrávat jakkoliv – přes mobil, počítač, tablet, televizi. Spustíte jej samozřejmě z domova, chaty, ze zahraničí. Zkrátka odkudkoliv kdykoliv. 🙂

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ