KURZ: NÁSTUP DO ŠKOLKY

Nastupuje vaše dítě do školky a chcete vědět, jak jej nejlépe připravit na tuto velkou životní událost?  

Zpracovala jsem pro vás do jednoho přehledného videa ty nejdůležitější informace.

z vás již prošlo kurzem
0 +

Mgr. Kamila Ryšánková

Krásný den, dovolte mi se Vám představit. Jméno již znáte, působím jako psycholožka zaměřující se na práci s dětmi a jejich rodiči. Před rodičovskou dovolenou jsem působila jako psycholog ve zdravotnictví v nemocnici na dětském oddělení a v ambulanci dětské klinické psychologie. Aktuálně se i na rodičovské dovolené věnuji práci s dětmi a jejich rodiči a dále se v oblasti psychologie vzdělávám. Věnuji se nedirektivní terapii hrou. V současné době jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku KBT Mezinárodního institutu Odyssea. A právě nyní také nabízím nově online kurzy, které jsou  vytvořené na míru rodičům na základě jejich podnětů. 

NÁSTUP DO ŠKOLKY

V první části vám přiblížím, v jakém vývojovém období se teď dítě nachází a co je pro něj přirozené. Pokusím se vám srozumitelně vysvětlit, jaká jsou konkrétní specifika při nástupu dětí do mateřské školy či dětské skupinky. Dozvíte se, jak se liší nástup dvouletého a tříletého dítěte. Zjistíte bližší informace k průběhu adaptace dítěte, vytváření vztahu s učitelem a zvládnutí odloučení. Odpovím na nejčastější otázky, co očekávat po nástupu dítěte do školky. Součástí kurzu jsou i praktické tipy jak připravit dítě k nástupu do školky a jak o tom s dítětem komunikovat a zvládnout velké emoce.

Po zaplacení kurzu obdržíte do své e-mailové schránky stručný souhrn kurzu v podobě PDF dokumentu, který vám zůstane již navždy a můžete tak do něj kdykoliv nahlédnout.

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Po zaplacení obdržíte ihned do vašeho e-mailu přihlašovací údaje ke kurzu. Můžete tak okamžitě čerpat informace! 

Součástí kurzu je krátký materiál s poznámkami, který vám zůstane NAVŽDY.

PŘÍSTUP K VIDEÍM

Přístup ke svému účtu budete mít mimořádně zpřístupněn na dobu 30 dní od zaplacení. Během této doby lze kurz přehrávat jakkoliv – přes mobil, počítač, tablet, televizi. Spustíte jej samozřejmě z domova, chaty, ze zahraničí. Zkrátka odkudkoliv kdykoliv. 🙂

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ