KURZ: HNĚV V MATEŘSTVÍ

Chcete vědět, jak zvládat svůj vlastní vztek během mateřství?

Zajímá vás, proč se u vás vztek objevuje, co za ním stojí a proč na vztek dítěte reagujete vlastním vztekem?

Zpracovala jsem pro vás do jednoho přehledného videa ty nejdůležitější informace. 

0 +
z vás již prošlo kurzem

Mgr. Kamila Ryšánková

Krásný den, dovolte mi se Vám představit. Jméno již znáte, působím jako psycholožka zaměřující se na práci s dětmi a jejich rodiči. Před rodičovskou dovolenou jsem působila jako psycholog ve zdravotnictví v nemocnici na dětském oddělení a v ambulanci dětské klinické psychologie. Aktuálně se i na rodičovské dovolené věnuji práci s dětmi a jejich rodiči a dále se v oblasti psychologie vzdělávám. Věnuji se nedirektivní terapii hrou. V současné době jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku KBT Mezinárodního institutu Odyssea. A právě nyní také nabízím nově online kurzy, které jsou  vytvořené na míru rodičům na základě jejich podnětů. 

HNĚV V MATEŘSTVÍ

Dozvíte se něco o emocích a zaměřím více na hněv. Srozumitelně vám vysvětlím, odkud se hněv po narození dítěte bere a proč na dětský vztek reagujeme vlastním vztekem. Budu mluvit o strategiích, jak se svými emocemi pracovat. Představím vám jednoduché nástroje, díky kterým budete moct lépe porozumět svým emocím a budete je moct zařadit do běžného fungování ve vašem životě. 

Po zaplacení kurzu obdržíte do své e-mailové schránky stručný souhrn kurzu v podobě PDF dokumentu, který vám zůstane již navždy a můžete tak do něj kdykoliv nahlédnout.

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Po zaplacení obdržíte ihned do vašeho e-mailu přihlašovací údaje ke kurzu. Můžete tak okamžitě čerpat informace! 

Součástí kurzu je krátký materiál s poznámkami, který vám zůstane NAVŽDY.

PŘÍSTUP K VIDEÍM

Přístup ke svému účtu budete mít zpřístupněn/a na dobu 30 dní od zaplacení. Během této doby lze kurz přehrávat jakkoliv – přes mobil, počítač, tablet, televizi. Spustíte jej samozřejmě z domova, chaty, ze zahraničí. Zkrátka odkudkoliv kdykoliv. 🙂

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ