KURZ: NAROZENÍ SOUROZENCE

Chcete své dítě co nejlépe připravit na příchod mladšího sourozence? Zajímá vás, proč se u dětí po narození mladších sourozenců objevují změny v chování? 

Zpracovala jsem pro vás do dvou přehledných videí ty nejdůležitější informace. 

z vás již prošlo kurzem
0 +

Mgr. Kamila Ryšánková

Krásný den, dovolte mi se Vám představit. Jméno již znáte, působím jako psycholožka zaměřující se na práci s dětmi a jejich rodiči. Před rodičovskou dovolenou jsem působila jako psycholog ve zdravotnictví v nemocnici na dětském oddělení a v ambulanci dětské klinické psychologie. Aktuálně se i na rodičovské dovolené věnuji práci s dětmi a jejich rodiči a dále se v oblasti psychologie vzdělávám. Věnuji se nedirektivní terapii hrou. V současné době jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku KBT Mezinárodního institutu Odyssea. A právě nyní také nabízím nově online kurzy, které jsou  vytvořené na míru rodičům na základě jejich podnětů. 

NAROZENÍ SOUROZENCE

Narození mladšího sourozence je velkým tématem pro mnoho rodičů. V kurzu se dozvíte o možnostech, jak připravit staršího sourozence na příchod miminka. Řeknu vám, jaké reakce staršího sourozence mohou nastat a také jak postupovat, když sourozenec miminko odmítá. V kurzu projdu nejnáročnější okamžiky po narození mladšího sourozence a samozřejmě se dozvíte, jak si tyto okamžiky ulehčit.

 

Pro koho je kurz určený?

Pro rodiče, kteří teprve přemýšlí nad druhým dítětem a jeho přijetí starším sourozencem. Pro rodiče, kteří jsou v očekávání druhého dítěte a zvažují, jak starší dítě na sourozence připravit. Pro rodiče, kterým se už druhé dítě narodilo a nerozumí některým projevům chování staršího dítěte.

Po zaplacení kurzu obdržíte do své e-mailové schránky stručný souhrn kurzu v podobě PDF dokumentu, který vám zůstane již navždy a můžete tak do něj kdykoliv nahlédnout.

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Po zaplacení obdržíte ihned do vašeho e-mailu přihlašovací údaje ke kurzu. Můžete tak okamžitě čerpat informace! 

Součástí kurzu je krátký materiál s poznámkami, který vám zůstane NAVŽDY.

PŘÍSTUP K VIDEÍM

Přístup ke svému účtu budete mít mimořádně zpřístupněn na dobu 30 dní od zaplacení. Během této doby lze kurz přehrávat jakkoliv – přes mobil, počítač, tablet, televizi. Spustíte jej samozřejmě z domova, chaty, ze zahraničí. Zkrátka odkudkoliv kdykoliv. 🙂

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ