KURZ: NAROZENÍ SOUROZENCE

Chcete své dítě co nejlépe připravit na příchod mladšího sourozence? Zajímá vás, proč se u dětí po narození mladších sourozenců objevují změny v chování? 

Zpracovala jsem pro vás do dvou přehledných videí ty nejdůležitější informace. 

0 +
z vás již prošlo kurzem

Mgr. Kamila Ryšánková

Krásný den, dovolte mi se Vám představit. Jméno již znáte, působím jako psycholožka zaměřující se na práci s dětmi a jejich rodiči. Před rodičovskou dovolenou jsem působila jako psycholog ve zdravotnictví v nemocnici na dětském oddělení a v ambulanci dětské klinické psychologie. Aktuálně se i na rodičovské dovolené věnuji práci s dětmi a jejich rodiči a dále se v oblasti psychologie vzdělávám. V současné době jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku KBT Mezinárodního institutu Odyssea a taky frekventantkou výcviku v psychoterapeutické metodě Psychoterapie hrou pod PTI. A právě nyní také nabízím nejen online kurzy, které jsou  vytvořené na míru rodičům na základě jejich podnětů, ale také oblíbené živé webináře!

NAROZENÍ SOUROZENCE

Narození mladšího sourozence je velkým tématem pro mnoho rodičů. V kurzu se dozvíte o možnostech, jak připravit staršího sourozence na příchod miminka. Řeknu vám, jaké reakce staršího sourozence mohou nastat a také jak postupovat, když sourozenec miminko odmítá. V kurzu projdu nejnáročnější okamžiky po narození mladšího sourozence a samozřejmě se dozvíte, jak si tyto okamžiky ulehčit.

 

Pro koho je kurz určený?

Pro rodiče, kteří teprve přemýšlí nad druhým dítětem a jeho přijetí starším sourozencem. Pro rodiče, kteří jsou v očekávání druhého dítěte a zvažují, jak starší dítě na sourozence připravit. Pro rodiče, kterým se už druhé dítě narodilo a nerozumí některým projevům chování staršího dítěte.

Po zaplacení kurzu obdržíte do své e-mailové schránky stručný souhrn kurzu v podobě PDF dokumentu, který vám zůstane již navždy a můžete tak do něj kdykoliv nahlédnout.

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Po zaplacení obdržíte ihned do vašeho e-mailu přihlašovací údaje ke kurzu. Můžete tak okamžitě čerpat informace! 

Součástí kurzu je krátký materiál s poznámkami, který vám zůstane NAVŽDY.

PŘÍSTUP K VIDEÍM

Přístup ke svému účtu budete mít mimořádně zpřístupněn na dobu 30 dní od zaplacení. Během této doby lze kurz přehrávat jakkoliv – přes mobil, počítač, tablet, televizi. Spustíte jej samozřejmě z domova, chaty, ze zahraničí. Zkrátka odkudkoliv kdykoliv. 🙂

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ