WEBINÁŘ: DĚTI VE SVĚTĚ TECHNOLOGIÍ

Chcete se dozvědět informace o přínosech a rizicích používání moderních technologií  u dětí? Zajímají vás nové výzkumy, které se zabývají vlivem technologií na dětský mozek? Nevíte, kdy je množství času tráveného dítětem na internetu ještě v pořádku a kdy už je to za hranou? Jak může u dítěte vzniknout závislost?

Přijďte na webinář, který proběhne v úterý 10. 10. 2023 od 17:00 hodin. Záznam ze setkání je pro Vás samozřejmostí!

0
volných míst - vyprodáno
watching-gefd35b5f1_1280-removebg-preview

Mgr. Kamila Ryšánková

Krásný den, dovolte mi se Vám představit. Jméno již znáte, působím jako psycholožka zaměřující se na práci s dětmi a jejich rodiči. Před rodičovskou dovolenou jsem působila jako psycholog ve zdravotnictví v nemocnici na dětském oddělení a v ambulanci dětské klinické psychologie. Aktuálně se i na rodičovské dovolené věnuji práci s dětmi a jejich rodiči a dále se v oblasti psychologie vzdělávám. V současné době jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku KBT Mezinárodního institutu Odyssea a taky frekventantkou výcviku v psychoterapeutické metodě Psychoterapie hrou pod PTI. A právě nyní také nabízím nejen online kurzy, které jsou  vytvořené na míru rodičům na základě jejich podnětů, ale také oblíbené živé webináře!

DĚTI VE SVĚTĚ TECHNOLOGIÍ

Webinář bude zaměřený na moderní technologie a jejich užívání dětmi od narození až do dospívání. Budeme mluvit hlavně o přínosech a rizicích moderních technologií. Společně se podíváme na doporučenou dobu trávení času u obrazovek napříč věkem. Probereme, co říkají o vlivu technologií na mozek nové výzkumy. Dozvíte se, jak provést děti vrůstáním do světa obrazovek a jak si doma ohledně technologií nastavit hranice. Společně si vysvětlíme, proč je pro děti těžké se od obrazovek odtrhnout a jak se na technologiích vytváří závislost. A samozřejmě nebudou chybět ani praktické tipy, které můžete posléze aplikovat přímo sami u vás doma. Velká část webináře je věnovaná hlavně vašim dotazům a společné diskusi.

Něco vám během živého setkání uteklo, nestihli jste se zeptat a nebo jste se nemohli na poslední chvíli webináře zúčastnit? Žádný problém! Po skončení našeho setkání obdržíte ještě v ten samý den večer záznam, který pro vás bude k dispozici 7 dní. To znamená, že si jej můžete kdykoliv a kdekoliv po tuto dobu pustit, ať už jste se živého setkání zúčastnili či nikoliv.

Po skončení webináře obdržíte do své e-mailové schránky stručný souhrn našeho setkání v podobě PDF dokumentu, který vám zůstane již navždy a můžete tak do něj kdykoliv nahlédnout.

dní
hodin
minut
sekund

JAK PROBĚHNE ONLINE SETKÁNÍ?

Jednoduše, po odeslání objednávkového formuláře a zaplacení webináře Vám do e-mailu přijde potvrzení o rezervaci vašeho místa. V ranních hodinách v den našeho webináře vám do e-mailu zašlu přístupové údaje k setkání. Potkáme se přes platformu Zoom, proto pokud ji ještě neznáte, je nejvyšší čas se s ní poznat! 🙂 Je to velmi jednoduché, stačí mít nainstalovanou aplikaci ZOOM v mobilu nebo počítači a posléze se přes zadané údaje přihlásit k webináři. 

JAK SE PODÍVÁM NA ZÁZNAM?

I tento krok je naprosto jednoduchý. Ještě večer po skončení webináře obdržíte do e-mailu přístup k záznamu.  Záznam bude k dispozici 7 kalendářních dnů, tedy do úterý 17.10. 23:59.

PRODEJ VSTUPENEK - VYPRODÁNO