WEBINÁŘ: DĚTI A NÁROČNÉ SITUACE

EDIT: VYPRODÁNO!!!

Stěhování, změna školky, partnerská krize rodičů, napětí v rodině, náročné vývojové období dítěte, odstěhování blízkého kamaráda a mnoho dalších náročných situací pro děti. Přijďte na zcela nový webinář!

Kdy: 9. listopadu 2023 od 17:00 hodin.
Nestíháte živě? Nevadí! Obdržíte záznam na 7 dní.

Na webináři si řekneme, co děti potřebují v jednotlivých fázích svého vývoje, jak mohou v různém věku na náročné situace reagovat, jak funguje v náročných situacích jejich mozek, tělo a většinu webináře strávíme nad konkrétními tipy, aby nám rodičům i dětem bylo v těchto chvílích lépe.

0
celková kapacita
iStock-1189419841-removebg-preview

Mgr. Kamila Ryšánková

Krásný den, dovolte mi se Vám představit. Jméno již znáte, působím jako psycholožka zaměřující se na práci s dětmi a jejich rodiči. Před rodičovskou dovolenou jsem působila jako psycholog ve zdravotnictví v nemocnici na dětském oddělení a v ambulanci dětské klinické psychologie. Aktuálně se i na rodičovské dovolené věnuji práci s dětmi a jejich rodiči a dále se v oblasti psychologie vzdělávám. V současné době jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku KBT Mezinárodního institutu Odyssea a absolventkou výcviku v psychoterapeutické metodě Psychoterapie hrou pod PTI. A právě nyní také nabízím nejen online kurzy, které jsou  vytvořené na míru rodičům na základě jejich podnětů, ale také oblíbené živé webináře!

DĚTI A NÁROČNÉ SITUACE

Webinář bude zaměřený na náročné situace a změny, kterými s dětmi v průběhu života zcela přirozeně procházíme. Pod náročnou situací si můžete představit stěhování, změnu školky, partnerskou krizi rodičů, napětí v rodině, náročné vývojové období dítěte, odstěhování blízkého kamaráda a mnoho dalších změn. Jsou to přesně ty situace, kde rodiče tuší, jak na dítě reagovat, ale občas je přepadnou obavy: Netrvá to už dlouho? Jsou tyto projevy chování ještě normální? Nemáme už vyhledat odbornou pomoc? Jak svému dítěti můžu já jako rodič pomoct a být v tom náročném oporou?

Na webináři si řekneme, co děti potřebují v jednotlivých fázích svého vývoje, jak můžou v různém věku na náročné situace reagovat, jak funguje v náročných situacích mozek a tělo a hlavně většinu webináře strávíme konkrétními tipy, jak to udělat, aby nám rodičům i dětem bylo v těchto chvílích lépe.

Něco vám během živého setkání uteklo, nestihli jste se zeptat a nebo jste se nemohli zkrátka a dobře na poslední chvíli webináře zúčastnit? Žádný problém! Po skončení našeho setkání obdržíte ještě v ten samý den večer záznam, který pro vás bude k dispozici 7 dní, tedy do 16. listopadu (včetně). To znamená, že si jej můžete kdykoliv a kdekoliv po tuto dobu pustit, ať už jste se živého setkání zúčastnili či nikoliv.

Po skončení webináře obdržíte do své e-mailové schránky stručný souhrn našeho setkání v podobě PDF dokumentu, který vám zůstane již navždy a můžete tak do něj kdykoliv nahlédnout.

dní
hodin
minut
sekund

JAK PROBĚHNE ONLINE SETKÁNÍ?

Jednoduše, po odeslání objednávkového formuláře a zaplacení webináře Vám do e-mailu přijde potvrzení o rezervaci vašeho místa. V ranních hodinách v den našeho webináře vám do e-mailu zašlu přístupové údaje k setkání. Potkáme se přes platformu Zoom, proto pokud ji ještě neznáte, je nejvyšší čas se s ní poznat! 🙂 Je to velmi jednoduché, stačí mít nainstalovanou aplikaci ZOOM v mobilu nebo počítači a posléze se přes zadané údaje přihlásit k webináři. 

JAK SE PODÍVÁM NA ZÁZNAM?

I tento krok je naprosto jednoduchý. Ještě večer po skončení webináře obdržíte do e-mailu přístup k záznamu.  Záznam bude k dispozici 7 kalendářních dnů, tedy do čtvrtka 16.11. 23:59.

PRODEJ VSTUPENEK - VYPRODÁNO!!